Festival of Hope

Cerība 2010 Ilgu laiku pār Latviju biezēja neticības un bezcerības tumšie mākoņi, kuri meta spocīgas ēnas uz šajā zemītē dzīvojošiem cilvēkiem. Līdzīgi kā dabā, pēc pamatīga negaisa, mākoņi, vēja dzīti pašķirās, lai ļautu atspīdēt saules spožajiem stariem, tā arī Latvijā bezcerības mākoņiem bija pienācis laiks pašķirties, lai ļautu atspīdēt Cerības gaismai.
Vairāk kā 38 150 cilvēki apmeklēja Cerības festivālu, kurš notika no 5. līdz 7. novembrim Arēnas Rīga zālē. Šis ļoti īpašais notikums tika kopīgiem spēkiem 560 draudžu un ap 4000 brīvprātīgo organizēts, sadarbojoties ar Billija Grehema evaņģēlisko asociāciju.
Arī grupai “Sliekšņi un Griesti” bija tas gods piedalīties šajā iedvesmojošā un cerību dodošajā pasākumā. S&G @ Cerība 2010 Tas bija aizkustinājuma, garīgas enerģijas un emociju pilns brīdis kāpt uz skatuves, lai dziedātu gandrīz 12 000 klausītājiem, kuri bija sanākuši, lai mūzikas skaņās, iedrošinājuma vārdos un sirsnīgā cilvēcībā smeltos Cerību, kura piešķir mērķi un jēgu dzīvei. Atrodoties uz skatuves un muzicējot likās, ka pats Dievs ar saviem eņģeļiem ir tuvu klāt pienācis… S&G @ Cerība 2010 Festivālā tika spēlēta gan latviešu, gan ārvalstu mūsdienu mūzika, ko izpildīja gan Latvijā, gan pasaulē labi pazīstami mūziķi. Īpašo viesu sarakstā ietilpa Dove un Gammy balvas ieguvušais mākslinieks Maikls V. Smits, izcilais džeza pianists Hantlijs Brauns, ģitāras virtuozs Deniss Agadžanjans, Džons un Anna Barbūri un Latvijā iemīļoti mūziķi – Ingus Pētersons, Artis Gāga, Ieva Akurātere un daudzi citi. Arēnas Rīga zāle vēl nekad nebija pieredzējusi tik lielu draudžu apvienoto kori 800 cilvēku sastāvā. Piedalījās arī Rīgas Doma zēnu koris un draudžu simfoniskais orķestris.
Paldies Dievam par šo lielisko iespēju, kā arī mūsu mīļajiem vijolniecei Daigai un perkusionistam Ērikam par kopā muzicēšanu!