Par mums

„Sliekšņi un Griesti” izveidojās 2003. gada vasarā. Grupas dalībnieki ir laimīgi par šo liktenīgo satikšanos, kura mainījusi viņu dzīves… Grupas kodols un visu dziesmu autors ir komponists Vilnis Punka. Viļņa dziesmas ar savu dvēselisko smalkumu neatstāj vienaldzīgu. Dziesmās izskan domas un vārdi, ko ikdienā cilvēki nespēj pateikt viens otram, bet vajadzētu.

Grupas mūziķi, atrodoties tepat starp mums un, izbaudot tādas pašas dzīves problēmas, kā jebkurš šajā laikā, ir spējuši pacelties pāri šīs zemes ikdienībai un ienest katra sirdī kaut ko no Dievišķā. Viņi liek mums aizdomāties, vai šajā pasaulē ir svarīgākas lietas par cilvēka Garu un Dvēseli…

Savas pastāvēšanas laikā „Sliekšņi un Griesti” ar koncertiem priecējusi ļaudis Latvijas baznīcās, kultūras namos, kā arī dažādos kultūras un sadzīves pasākumos. Mūziķi snieguši vieskoncertus arī Amerikā – Losandželosā, 2007. gadā. Katrs grupas „Sliekšņi un Griesti” koncerts Latvijā un ārpus tās kļūst par neaizmirstamu notikumu kā viņiem pašiem, tā klausītājiem. Mūziķu uzstāšanās pārvērš ikvienu izpildīto dziesmu par atsevišķu, aizkustinošu vēstījumu.