Jubilejas koncerts “Daļa no Tevis”

Mūziķu grupa „Sliekšņi un Griesti” ar lielu prieku aicina visus savus mīļos klausītājus un ikvienu, kas vēlas baudīt mūziku dvēselei, uz 10 gadu jubilejas koncertu „Daļa no Tevis”, kas notiks Kino Splendid Palace 2014. gada 30. novembrī pulksten 18.00.

Daļa no TevisAizritējuši jau 10 gadi, kopš tās dienas, kad liktenīgā satikšanās (jebšu pati mūzika, augstāko spēku vadīta) kopā saveda pavisam svešus cilvēkus, mūziķus – komponistu Vilni Punku un dziedātājas Ilzi Luhaeru un Ivetu Kokorēviču. Pēc pāris gadiem atkal jaunas tikšanās, un grupai pievienojās vēl  trīs lieliski mūziķi – pianists Māris Žagars, basģitārists Edmunds Andersons un perkusionists  Ēriks Laake-Červinskis.

Šodien šo sešu cilvēku sirdīs skan viena mūzika. Tās ir komponista V. Punkas oriģināldziesmas ar izcilu dzejnieku vārdiem. Dziesmas mēģinājumos tiek mīlestībā izlolotas, un koncertos tās ir gatavas pieskarties ikviena atvērtai sirdij. Šī mūzika ir dziesmu autora Viļņa Punkas dvēseles valoda – tā ir ļoti emocionāla, harmonijām bagāta, garīgi dziļa, un tā liek izpausties dvēseles augstākajiem spēkiem.

Jubilejas koncertā skanēs jau iemīļotas melodijas no grupas pirmsākumiem un pēdējo gadu laikā radītās skaistākās kompozīcijas.

Koncertā piedalīsies talantīgi mūziķi un cilvēki, kas grupai kļuvuši par tuviem un īpašiem draugiem: dzejniece R. Losāne, aktrise K. Klētniece, grupa „Signature Sound Quartet Latvia” un kamerkoris „Cantamus”, diriģentes J. Zaķes vadībā. Ar kamerkori „Cantamus” grupai vairāku gadu garumā ir izveidojusies cieša sadarbība un bijušas brīnišķīgas iespējas kopā sniegt aizkustinošus koncertus.

„Mēs esam maza daļa no lielā Visuma pasaules telpā, daļa no Dievišķā, daļa no dabas, daļa no mūzikas… ko mīlestībā vēlamies dalīt ar Jums…”

Dieva mīlestības pieskāriens Rojā

Rojas afisha,,Jo tik ļoti Dievs pasauli mīlējis, ka Viņš devis savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību,…” (Jāņa 3:16)

Ļaudis visos laikos ir meklējuši ceļu uz augstāko piepildījumu – Dievu, bet Viņš, mūsu debesu Tēvs, ievērojot  cilvēku nespēju pārvarēt problēmas jeb grēka šķēršļus, sūtīja pasaulē Jēzu Kristu, patiesībā, ļāva pats sevi sist krustā, lai īstenotu plānu mūsu glābšanai. Kopš tā laika ikviens no mums atrodamies izvēles priekšā– pievienoties Dieva glābšanas plānam, iegūstot mūžīgu dzīvošanu, vai šo iespēju ignorēt, paliekot dvēseles diskomforta, baiļu, bēdu un nāves ēnā. Lastīt vairāk »

Labdarības koncerts “Cerības Gaisma”

Ziemassvētku skaņas

z-svētkiTuvojoties gada sīkstākajam gadalaikam, biežāk jāpiedomā par to kā papildināt savus organismus ar vitamīnu rezervi, lai vieglāk izturētu baciļu uzbrukumus mūsu veselībai. Savukārt savelkoties biezākai tumsai ap mūsu dvēselēm, jāspēj rast veidus kā uzturēt garīgās barības rezerves līmenī.
“Sliekšņi un Griesti” šo laiku pārdzīvo rodot spēku, optimismu un garīgo barību Viļņa Punkas komponētajā mūzikā, ietērptu Latvijas izcilāko dzejnieku dzejas vārdos, kā arī citu izcilu komponistu mūzikā. Piedāvājam arī Jums pievienoties mūsu muzikālajā mielastā un baudīt to kas iedvesmo mūs pašus!

Mūsu tuvākie plānotie koncerti:

2010. gada 20.novembris – Labdarības koncerts Imantas k/n plkst.13.00
2010.gada 12.decembris – Koncerts Z-svētku gaidās Ainažu k/n
2010.gada 18.decembris – Z-svētku koncerts “Ziemas miers” Baznīcas ielā 12a, plkst. 18.00
2010.gada 19.decembris – Z-svētku koncerts Aknīstes jauniešu centrā
2010.gada 19.decembris – Z-svētku koncerts Neretas k/n

Cerība Latvijai

Cerība 2010 Ilgu laiku pār Latviju biezēja neticības un bezcerības tumšie mākoņi, kuri meta spocīgas ēnas uz šajā zemītē dzīvojošiem cilvēkiem. Līdzīgi kā dabā, pēc pamatīga negaisa, mākoņi, vēja dzīti pašķirās, lai ļautu atspīdēt saules spožajiem stariem, tā arī Latvijā bezcerības mākoņiem bija pienācis laiks pašķirties, lai ļautu atspīdēt Cerības gaismai. Lastīt vairāk »

Sliekšņi un Griesti vēro debesis

observatorija

Ikviens, kurš ilgstoši darījis vienveidīgu darbu, varēs apliecināt, ka tā var iedzīvoties nepatīkamās darba traumās. Tāpēc dakteri, profilakses nolūkos, laiku pa laikam paraksta atpūtu svaigā gaisā un iesaka nodarbes maiņu. Arī “Sliekšņiem un Griestiem” ilgāku laiciņu sanācis cīnīties ar lielākiem un mazākiem sliekšņiem, sāk parādīties “muguras un kakla stīvums”. Gana skaitīti sliekšņi, laiks iztaisnoties un galvas augšup sliet! Lastīt vairāk »

Lieldienas Jēkabpilī

Jekabpils04 Kā jau katru gadu arī šis gads dāvināja iespēju paviesoties kādā no Latvijas baznīcām un iepriecināt vietējo ļaužu sirdis ar dziļajām Viļņa Punkas dziesmām. Šajā reizē “Sliekšņi un Griesti” tika uzaicināti uz Jēkabpils luterāņu baznīcu. Lastīt vairāk »

Koncerts “…kā noslēpums” Lielajā Ģildē, 25.aprīlī, plkst. 19:00

Ar šo koncertu grupa „Sliekšņi un Griesti” laiž klajā savu pirmo mūzikas albumu “… kā noslēpums”. Šis albums ir kā stāsts par viņiem pašiem, mūziķi dziesmās ielikuši daļu no sevis, savas sirds. Dziesmas lolotas jau daudzus gadus, un tieši tagad grupas dalībnieki vēlas tās dāvināt saviem mīļajiem klausītājiem un atbalstītājiem kā dārgu dāvanu. „Sliekšņi un Griesti” atzīst, ka klausītājiem bijuši kā noslēpums un tagad ir pienācis īstais laiks, lai to atklātu. Lastīt vairāk »